FitClub Academy Hizmetleri

Değişim Başlıyor


Klasik Fitness'ı Unutun

Jumping Fitness

Özellikle spor yapmaktan sıkılanlar ve spora ayıracak vakti bulunmayanlar için ideal olan Jumping Fitness sayesinde hem zıplayarak eğlenecek hemde kaslarınızı çalıştıracaksınız. Üstelik sadece 10 dakika gibi bir sürede yarım saatlik koşunun yaktığı kaloriyi yakacaksınız. Jumping Fitness antrenmanları esnasında vücudunuzda 400’den fazla kas çalıştırılır. Kondisyon ağırlıklı benzer sporlarla kıyaslandığında, vücudunuzdaki tüm kasları aynı antrenmanda en fazla çalıştıran ve yağ yakımı sağlayan bir spordur. Jumping Fitness koşudan bile daha etkilidir ve eklemlerinizi de korur! Karın, bacak, kalça başta olmak üzere tüm vücut bölgelerini çalıştırır. Dinamik hareketler sayesinde kondisyonunuzu iyileştirir ve sırt bölgesini güçlendirerek sorun yaşanmasını önler.

Jumping
Kick Boks

Fight Club

Kick Boks

Günün yorgunluğu ve gerginliğinden kurtulup, olumsuz enerjiyi dışa atmak için çok uygun bir aktivitedir. -El, göz ve ayak koordinasyonunu geliştirir, dengeyi artırır, vücudu daha etkin kullanmayı sağlar. -Endorfin hormonu salgılanmasına yardımcı olur, doğal olarak kişi kendini bu sporu yaparken mutlu hisseder. Kadın ve Erkek Hocalar eşliğinde sizlere hizmet için buradayız. Kişiye özel birebir ders imkanlarımız da bulunmakta.


Dansla Form Tutun

Zumba Fitness

Egzersiz hareketleri ve dansı harmanlayan eğlenceli bir aktivite olan zumba, yüksek kalori yakılmasını sağlayarak kilo vermeyi destekler. Özellikle bel, basen, karın ve kalça bölgesindeki yağların eritilmesine yardımcı olur. Detaylı bilgi için kulübümüze bekliyoruz.Sadece Kadınlara Özel Olduğunu Belirtelim.

Zumba
Beslenme Kulübü

Esnek Bir Vücut İster misiniz?

Pilates

Son yılların favori egzersiz şekli olan pilates, zayıf kadınlar ve güçlü kaslarla eş anlamlı hale geldi. Fakat Pilates’in faydaları basit core kaslarını güçlendirme ve vücuda esneklik kazandırmanın çok daha ötesine geçmektedir. Estetik faydalara ek olarak, bu tüm vücut egzersizini düzenli olarak uygulayarak sırt ağrınızı azaltabilir, kemik yoğunluğunuzu iyileştirebilir ve kalp atış hızını artırabilirsiniz. Detaylı bilgi için kulübümüze bekliyoruz.


Spor Acıktırır

Sporcu Beslenmesi

Sporcu uygun antrenmanlar eşliğinde, uygun yaşam tarzı ile sağlıklı beslendiğinde performansı olumlu şekilde artar. Kişinin beslenme düzenini etkileyen faktörler arasında kişinin fiziksel aktivite durumu da önem taşır. Aktif spor hayatı olan kişiler de yapılan sporun çeşidi, yapılma süresi ve sıklığı da beslenme düzenini ve besin gereksinmelerini etkiler. Detaylar için bizi ziyaret edin...

Sporcu Beslenmesi
Beslenme Kulübü

Doğru Besleniyor musunuz?

Beslenme Kulübü

Beslenme kulübündeki amacımız gündelik hayatta ihtiyacınız olan besin değerlerini doğru besinlerle almanızı sağlamak. Böylelikle daha zinde olacaksınız ve ideal kilonuza doğru güvenle ilerleyeceksiniz. Doğru beslenme sayesinde kilo almak veya kilo vermek artık sorun değil. Sadece bir öğün değiştirmenin sizde yarattığı etkiye inanamayacaksınız. Hemen gelin tanışıp hayatınızı olumlu yönde değiştirmeye başlayalım.


Yeni Bir Sen!

Cilt Bakımı

Canlı ve parlak görünümlü bir cilt için pahalı cilt bakım ürünlerini kullanmanın şart olduğunu mu düşünüyorsunuz? O zaman yanılıyorsunuz. Özellikle bitkisel ürünlerin yükselişte olduğu sağlıklı cilt bakımı bizde. Tamamen bitkisel ve 97 ülkede kullanılan sağlıklı ürünler ile 1 haftada değişimi yaşayacağınızı garanti ediyoruz. Spor ve beslenme ile çıktığınız yolda cilt bakımını ihmal etmeyin.

Cilt Bakımı